nometne Jugla 1 plakāts 2023Aicinām pieteikties dienas nometnei 1-3.kl. skolēnus

Aicinām Rīgas 63. pamatskolas 1.-3.kl. skolēnus pieteikties dienas nometnei!

Nometnes norises laiks no 05.06.2023. līdz 16.06.2023. (10 darba dienas) katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00. Dalības maksa 150.00 eur. Dalībnieku plānotais skaits nometnē 30.

Programmā paredzētas ekskursijas uz muzejiem, izklaides parkiem, boulingu, pārgājieni u.c. aktīvā atpūta kā arī radošas nodarbes.

Dalībnieku maksā iekļauta maksa par medikamentiem, saimniecības precēm nometnes darbības nodrošināšanai, ēdināšanas pakalpojumi (brokastis, pusdienas), nepieciešamo materiālu iegāde radošajām nodarbēm. Nometnes norisei finansiālo atbalstu sniedz Rīgas Domes Izglītības kultūras un sporta departaments.

Bērnu reģistrācija nometnei elektroniski www.eriga.lv no 20. aprīļa plkst. 10.00. Vairāk informācijas rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 26589157.

 

 

 

 

burtiCienījāmie vecāki.

Jums ir iespēja palīdzēt saviem bērniem iemācīties rakstīt skaisti. Pēc mūsu skolas logopēda rekomandācijas Jūs varāt pasūtīt glītrakstīšanas komplēktu "Rakstītie burti".

Komplektā iekļautas 36 lapas:
IZM apstiprinātie LV rakstītie burti – uz vienas lapas kopā lielais sākumburts un mazais burts un alfabēta atkārtojums – 3 lapas.
Burta pareizrakstība - burta elementi, burta rakstīšanas virzieni un secība, salīdzinājumam dots drukātais un rakstītais burts, asociatīvs zīmējums un nosaukums ar rakstītajiem burtiem, elementu treniņš, vieta burta rakstīšanai.

Komplekti ir pieejami šeit - Rakstītie burti - PDF materiāli glītrakstīšanai - PDF materiali glītrakstišanai (talantupilseta.lv)

 

 

 

 

 

Materiāls “Vecākiem par bērnu attīstību”

Materiālu izstrādāja: VISC Speciālās izglītības nodaļa
Atbildīgās par izdevumu: Laima Zommere, Ilze Ābelniece

 

Materiāls “Vecākiem par bērnu attīstību” ir izveidots mērķtiecīgi ar speciālās nodaļas speciālistu redzējumu, kā veiksmīgāk pilnveidot vecāku izpratni par bērna vecumposmu tipiskajām un netipiskajām attīstības īpatnībām. Materiāls veidots tā, lai veicinātu speciālo vajadzību atpazīšanu, mazinātu iespējamos riskus bērna turpmākajā attīstībā un nodrošinātu savlaicīgāku palīdzību.

Lasīt tālāk...

Ēdienkarte 1.- 4.kl.

 

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5.- 9.kl.

edienkarte5 12

Zvanu saraksts

zvonok

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Konsultācijas

konsultacijas

Skolas pulciņi

pulcini