Ēdienkarte no 1- 4 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5- 9 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte no 10 - 12 kl.

edienkarte5 12

Brīvā laika centrs

kids circle 104121786

Skolas pulciņi

pulcini

Pagarinātās dienas gr.

c6265c45582f6c4aa5b2cf8f6a52e85d

Datu valsts inspekcija aicina jauniešu komandas (vecumā no 13 līdz 17 gadiem) pieteikties konkursā "Dati ir vērtība – sargā tos!"

Dalība konkursā  ir pavisam vienkārša! Lai to pieteiktu, ir jāaizpilda un jānosūta pieteikuma veidlapa caur interneta vietni www.datiirvertiba.lv . No vienas iestādes var pieteikt vairākas komandas!

Jauniešiem nav nepieciešamas priekšzināšanas datu aizsardzībā, jo Datu valsts inspekcija konkursa otrās kārtas pirmajā pusē sniegs izglītojošu lekciju par personas datu apstrādi un aizsardzību. Savukārt konkursa jautājumi tiks balstīti uz teorijā sniegto informāciju. Līdz ar to jauniešiem ir ne tikai iespēja iegūt vērtīgas balvas (1.vieta: 6 portatīvie datori; 2.vieta: 6 planšetdatori; 3.vieta: 6 viedpulksteņi), bet arī zināšanas datu aizsardzības jomā!

Veidlapā katrai komandai ir jāapraksta trīs situācijas par, iespējams, viņuprāt nelikumīgu personas datu apstrādi digitālajā vidē (piemēram, Interneta mājas lapās, sociālajos tīklos, mobilajās aplikācijās, e-pastā un tml.).

Skaidrojam, ka situācijas aprakstā ir jāietver reāla vai iedomāta situācija, kurā var konstatēt nelikumīgas darbības ar personas datiem.

Piemēram, lejupielādējot sociālās tīklošanas vietnes aplikāciju, reģistrācijas laikā tiek pieprasīts pārmērīgs informācijas apjoms, bet tajā pašā laikā nav saprotamā valodā norādīts personas datu apstrādes tiesiskais pamats, nolūks, kādam mērķim dati tiek ievākti un kam nodoti (varat minēt konkrētu situāciju, piemēram, kura aplikācija, kādi dati un vai/kad ar šo situāciju esat saskārušies).

 

Pieteikumos iesniegtās un aprakstītās situācijas, saskaņā ar konkursa nolikumu tiks vērtētas pēc šādiem kritērijiem:

1. Izpratne par to, kas ir personu dati – līdz 12 punktiem.

2. Situāciju oriģinalitāte – līdz 12 punktiem.

3. Situācijas iespējamība – līdz 8 punktiem.

4. Loģisks un secīgs situācijas izklāsts – līdz 8 punktiem.

5. Valodas stils un radošā pasniegšana – līdz 8 punktiem

Datu valsts inspekcija gaidīs Jūsu pieteikumus līdz 2020. gada 27. janvārim!

Zvanu saraksts

zvonok

Konsultācijas

konsultacijas

Pārbaudes darbi

depositphotos 217574190 stock illustration grunge check marks

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Fakultatīvi/ind.nodarb.

клипарт школьный png 6