Ēdienkarte no 1- 4 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5- 9 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte no 10 - 12 kl.

edienkarte5 12

Brīvā laika centrs

kids circle 104121786

Skolas pulciņi

pulcini

Pagarinātās dienas gr.

c6265c45582f6c4aa5b2cf8f6a52e85d

Kinoteātris “Splendid Palace” sadarbībā ar jauniešu organizāciju “Jest;” un Eiropas Parlamenta deputātu Robertu Zīli aicina skolas vecuma jauniešus apmeklēt divus kinolektorija “Cikls skolu jaunatnei: Eiropas kinolektorijs” seansus un piedalīties viktorīnā “Ko tu zini par Eiropas kino?”.  Viktorīnas uzvarētājs saņems galveno balvu – braucienu visai klasei un diviem pedagogiem uz Eiropas Parlamentu Briselē!

Atklājot jaunu kinolektoriju “Cikls skolu jaunatnei: Eiropas kinolektorijs”, kinoteātris aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 19 gadu vecumam uz lielā ekrāna noskatīties divas 2019. gadā Eiropā veidotas filmas. Viena no tām ir Eiropas LUX kino balvas ieguvēja 2019. gadā – filma “Dievs eksistē, viņa vārds ir Petrunja” (režisore Teona Strugara Mitevska). Otra piedāvātā filma – Kannu kinofestivāla programmā iekļautais Latvijas mūsdienu sociālais trilleris “Oļegs”.

Abas kinolektorija filmas ir kvalitatīva un mūsdienīga Eiropas kino paraugi. Dažādos kontekstos filmas ir aplūkojamas arī vairākos mācību priekšmetos, kas iekļauti pamatskolas un vidusskolas programmā, tajā skaitā politikā un tiesībās, kulturoloģijā un ekonomikā.

Katra kinolektorija sākumā ar 30 minūšu garu ievadlekciju uzstāsies pieredzējis kino nozares speciālists, skatītājiem piedāvājot ieskatu darba autora/režisora biogrāfijā, filmas problemātikā un tematikā, audiovizuālajos izteiksmes līdzekļos, kā arī filmas nozīmē mūsdienu Eiropas kino kontekstā.

Kinolektorija “Cikls skolu jaunatnei: Eiropas kinolektorijs” seansi:

2020. gada 19. februārī plkst. 14.00

Filma “Oļegs”, 2019

Latvija/Lietuva/Beļģija/Francija

Režisors – Juris Kursietis

Lomās – Valentin Novopolskij, Dawid Ogrodnik, Anna Prochniak, Guna Zariņa u.c.

Lektors – Alise Ģelze, Tasse Film/filmas “Oļegs” producente

2020. gada 1. aprīlī plkst. 14.00

Filma “Dievs eksistē, viņa vārds ir Petrunja”, 2019

Ziemeļkoreja/Beļģija/Slovēnija/Horvātija/Francija

Režisore – Teona Strugara Mitevska

Lomās – Zorica Nuševa, Labina Mitevska, Stefans Vjusičs u.c.

Lektors – Daira Āboliņa, kinokritiķe un kinoteātra “Splendid Palace” kuratore

Kinolektorija noslēguma seansā 2020. gada 1. aprīlī notiks viktorīna “Ko tu zini par Eiropas kino?” un tiks izspēlēta balva – iespēja visai klasei un diviem pavadošajiem pedagogiem doties uz Briseli un iepazīt darbu Eiropas Parlamentā. Plānotais brauciena laiks – no 2020. gada 22. līdz 24. aprīlim.    VIKTORĪNAS NOLIKUMS

Kinolektoriju “Cikls skolu jaunatnei: Eiropas kinolektorijs” apmeklējumiem var pieteikties skolēnu grupas ar skolotājiem. Cena par divu lektoriju apmeklējumu (ieskaitot divus filmu seansus) vienam skolēnam – 9,00 EUR, savukārt pavadošajām skolotājam ieeja ir bez maksas. NB! Šis lektorijs nav iekļauts programmā “Latvijas skolas soma”!

Skolēnu grupas aicinām pieteikt, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz tālruņa numuru 67181145.

Mūsu kinoteātra Skolas somas piedāvājumu nosūtu pielikumā. Vairāk informācijas šeit: http://www.splendidpalace.lv/lv/movies/view/3086; http://www.splendidpalace.lv/lv/movies/view/3555

Ar sveicienu,

untitled

 

Zvanu saraksts

zvonok

Konsultācijas

konsultacijas

Pārbaudes darbi

depositphotos 217574190 stock illustration grunge check marks

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Fakultatīvi/ind.nodarb.

клипарт школьный png 6