Ēdienkarte no 1- 4 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5- 9 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte no 10 - 12 kl.

edienkarte5 12

Brīvā laika centrs

kids circle 104121786

Skolas pulciņi

pulcini

Pagarinātās dienas gr.

c6265c45582f6c4aa5b2cf8f6a52e85d

Konkurss “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”

No 2. līdz 13. aprīlim norisināsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētais konkurss “Mans brīvais laiks – saturīgi pavadīts laiks!”, kura galvenais mērķis ir papildināt bērnu zināšanas par ugunsdrošību un rīcību ārkārtas gadījumos.

Lasīt tālāk ...

Datu valsts inspekcija aicina jauniešu komandas (vecumā no 13 līdz 17 gadiem) pieteikties konkursā "Dati ir vērtība – sargā tos!"

Dalība konkursā  ir pavisam vienkārša! Lai to pieteiktu, ir jāaizpilda un jānosūta pieteikuma veidlapa caur interneta vietni www.datiirvertiba.lv . No vienas iestādes var pieteikt vairākas komandas!

Jauniešiem nav nepieciešamas priekšzināšanas datu aizsardzībā, jo Datu valsts inspekcija konkursa otrās kārtas pirmajā pusē sniegs izglītojošu lekciju par personas datu apstrādi un aizsardzību. Savukārt konkursa jautājumi tiks balstīti uz teorijā sniegto informāciju. Līdz ar to jauniešiem ir ne tikai iespēja iegūt vērtīgas balvas (1.vieta: 6 portatīvie datori; 2.vieta: 6 planšetdatori; 3.vieta: 6 viedpulksteņi), bet arī zināšanas datu aizsardzības jomā!

Lasīt tālāk ...

Kinoteātris “Splendid Palace” sadarbībā ar jauniešu organizāciju “Jest;” un Eiropas Parlamenta deputātu Robertu Zīli aicina skolas vecuma jauniešus apmeklēt divus kinolektorija “Cikls skolu jaunatnei: Eiropas kinolektorijs” seansus un piedalīties viktorīnā “Ko tu zini par Eiropas kino?”.  Viktorīnas uzvarētājs saņems galveno balvu – braucienu visai klasei un diviem pedagogiem uz Eiropas Parlamentu Briselē!

Atklājot jaunu kinolektoriju “Cikls skolu jaunatnei: Eiropas kinolektorijs”, kinoteātris aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 19 gadu vecumam uz lielā ekrāna noskatīties divas 2019. gadā Eiropā veidotas filmas. Viena no tām ir Eiropas LUX kino balvas ieguvēja 2019. gadā – filma “Dievs eksistē, viņa vārds ir Petrunja” (režisore Teona Strugara Mitevska). Otra piedāvātā filma – Kannu kinofestivāla programmā iekļautais Latvijas mūsdienu sociālais trilleris “Oļegs”.

Abas kinolektorija filmas ir kvalitatīva un mūsdienīga Eiropas kino paraugi. Dažādos kontekstos filmas ir aplūkojamas arī vairākos mācību priekšmetos, kas iekļauti pamatskolas un vidusskolas programmā, tajā skaitā politikā un tiesībās, kulturoloģijā un ekonomikā.

Katra kinolektorija sākumā ar 30 minūšu garu ievadlekciju uzstāsies pieredzējis kino nozares speciālists, skatītājiem piedāvājot ieskatu darba autora/režisora biogrāfijā, filmas problemātikā un tematikā, audiovizuālajos izteiksmes līdzekļos, kā arī filmas nozīmē mūsdienu Eiropas kino kontekstā.

Lasīt tālāk ...

RTU Bērnu un jauniešu universitāte piedāvā 3 lekciju ciklu skolēniem no 7.-12. klasei. Šī ir iespēja uzzināt nākotnes iespējas jau šodien un atrast sev vairāk interesējošo nozari.

RTU Bērnu un jauniešu universitāte ir izglītojošas nodarbības, kuru mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi par zinātni un tehnoloģijām, kā arī atklāt viņiem nākotnes studiju un karjeras iespējas inženierzinātņu jomās.

Norises vietaRTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/ 1, 116 auditorijā 

Norises laiks : no 11.00 - 12.00, (sestdienās):

8. februārī "Bezpilotu gaisa kuģu tehnoloģijas"

14. martā "Kā uzbūvēt savu māju kokā?"

18. aprīlī "Elektronikas revolūcija"

Dalības maksa: 10.00 par 3 lekcijām

Pieteikšanās: 

Aizpildot pieteikšanās anketu www.rtu.lv/bju mājas lapā,

 Ar cieņu,

Zanda Krancmane

Bērnu un jauniešu universitāte

Lasīt tālāk ...

Zvanu saraksts

zvonok

Konsultācijas

konsultacijas

Pārbaudes darbi

depositphotos 217574190 stock illustration grunge check marks

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Fakultatīvi/ind.nodarb.

клипарт школьный png 6