Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Ēdienkarte no 1- 4 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5- 9 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte no 10 - 12 kl.

edienkarte5 12

Brīvā laika centrs

kids circle 104121786

Skolas pulciņi

pulcini

Pagarinātās dienas gr.

c6265c45582f6c4aa5b2cf8f6a52e85d

22.11.19. pēc iniciatīvas „Latvijas skolas soma” 7.b klase apmeklēja Mencendorfa namu. Tas ir 17.—18. gadsimta rīdzinieku dzīvojamais nams — muzejs, kur arī atradās aptieka, dažādi veikali, stikla darbnīca. Skolēni iepazīstinājās ar turīga rīdzinieka sadzīves kultūras tradīcijām, paciemojas senajā veikala telpā, virtuvē ar manteļskursteni, viesu salonā, deju zālē, “dzejnieka istabā”, ģimenes kapelā, saimnieka istabā, “Meitenes istabā”, kā arī ielūkojās vēsturiskajās pagraba velvēs.

Lūk, ko raksta skolēni:

22. novembrī mēs ar klasi bijam ekskursijā uz “Mencendorfa nams”.

Es pirmo reizi biju šaja muzejā, bet man tur ļoti patika. Bija intersanti uzzināt par dzīvi 18-19 gadsimtos. Ieraudzīt kādas bija mēbeles,cik stāvu bija nams un kādi bija īpašnieki tam namam. Ari intersanti tas ka šīs nams nau dedzis nevienu reizi.

Uz šo muzeju es obligati atgrieztos, lai vel reiz ieraudzī visu to kas man tā patika. (Jana)

…………………………………………………………………………………………..

      “Man patika ekskursija. Mēs bijām Mencendorfa namā, es uzzināju, kā dzīvoja ridzinieķi 17.18.gs. Manuprāt, gids bija visinteresantākais, ko esmu dzirdējusi”. (Arturs)

..........................................................................................................................................

      “Man ekskursijā patika tas, kā gids izstāstīja par  ēku, pie kuras apstājāmies. Vēl man patika, kā gids uzdeva jautājumus.” (Elizabete)

..........................................................................................................................................

    “Man visvairāk patika stāsts par meiteni, kura dzīvoja taja ēka. Bija interesanti  klausīties, kaut arī stāsts bija drusku pabailīgs. Arī citi stāsti bija interesanti. Tagad es labāk zinu Vecrīgu un vēsture par Rīdziniekiem.”  ( Maksims)

 

ozio_gallery_nano

Zvanu saraksts

zvonok

Konsultācijas

konsultacijas

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Fakultatīvi/ind.nodarb.

клипарт школьный png 6