Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Madars, Alfrēds, Fredis

Ēdienkarte no 1- 4 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5- 9 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte no 10 - 12 kl.

edienkarte5 12

Brīvā laika centrs

kids circle 104121786

Skolas pulciņi

pulcini

Pagarinātās dienas gr.

c6265c45582f6c4aa5b2cf8f6a52e85d

Rīgas 63.vidusskolas 3.-4.klašu skolēni apmeklēja Laimas šokolādes muzeju un daudz uzzināja par šokolādes vēsturi un ražošanu Latvijā, nogaršoja karsto šokolādi un konfektes, nofotografējās un izgatavoja sev mazu šokolādes tāfelīti.

Ekskursija notika iniciatīvas "Latvijas skolas soma’’ ietvaros.

 

Šokolādes fabrika „Laima”

Skolēnu atsauksmes

Fabrikā „Laima” mums bija iespēja pašiem izgatavot mazu šokolādi ar uzrakstu „Es mīlu”. Mēs sēdējām uz maisiem, kuros agrāk pārvadāja kakao pupiņas.

Man patika šokolādes strūklaka no kuras mums iedeva pagaršot šokolādi. Man ļoti patika ekskursija. Paldies, „Skolas soma”.

4.a klase

Projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros  mēs ar klasi un skolotāju devāmies izglītojošā ekskursijā  uz “Laimas” šokolādes muzeju. Tur mums piedāvāja doties izzinošā ceļojumā, lai noskaidrotu, kā senie acteki izmantoja kakao pupiņas, ka mūsdienās tiek audzēti kakao koki un kā kakao pārtop šokolādē. Gids mums pastāstīja, kā aizsākās saldumu rūpniecība Latvijā. Mēs apskatījām vēsturiskos saldumu iepakojumus, šokolādes skulptūras. Mums bija iespēja izgatavot pašiem savu šokolādes tāfelīti ar īpašu mīlestības vēstījumu. Tāfelītes katrs paņēma līdzi, kā suvenīru no ceļojuma saldumu pasaulē. Vēl mēs degustējām gan “Laimas” konfektes, gan fantastiski garšīgo karsto šokolādi. Ļoti interesanti bija uzzināt, kā “Laimas” meistari gatavo gaisīgo kārumu – zefīru.

“Laimas” šokolādes muzejā saldo garšu mēs izbaudām ar visām maņām – visu ieraudzījām, sagaršojām, sadzirdējām un sajutām. Tur pat gaiss smaržoja pēc šokolādes. Tā bija izzinoša, aizraujoša un ļoti salda un garšīga ekskursija, kas uz ilgu laiku visiem paliks atmiņā.

3.a klase

ozio_gallery_nano

Zvanu saraksts

zvonok

Konsultācijas

konsultacijas

Pārbaudes darbi

depositphotos 217574190 stock illustration grunge check marks

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Fakultatīvi/ind.nodarb.

клипарт школьный png 6