EMUPIRMAIS DIGITĀLS ATBALSTA RĪKS LATVIJĀ, KAS ĻAUJ SEKOT LĪDZI BĒRNU EMOCIONĀLAJĀM VAJADZĪBĀM SKOLĀ

Zinātniskie pētījumi pierāda, ka bērna sociālemocionālās un uzvedības grūtības ietekmē ne tikai bērna pašsajūtu, bet arī spēju mācīties. Diemžēl Latvijai Eiropas Savienības kontekstā daudzi ar skolas vecuma bērnu psihoemocionālo veselību saistītie rādītāji ir vieni no vājākajiem. Tā, piemēram, valstī ir maz psihiskās veselības speciālistu (viens no zemākajiem rādītājiem Eiropā) un vieni no augstākajiem narkotisko vielu lietošanas un mobinga izplatības rādītājiem starp skolēniem (ESPAD, 2019; Downes et al., 2016). Sistemātisks visu bērnu skrīnings var nodrošināt to, lai visu bērnu grūtības tiek pamanītas. 

Lasīt tālāk...

Arī 2020./2021.m.g. skola turpina savu dalību Zemkopības ministrijas īstenotā ES atbalsta programmā "PIENS UN AUGĻI SKOLAI”.

Programmas  mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi, ka arī palielināt programmas efektivitāti, nodrošināt mērķtiecīgāku atbalstu un palielināt veselīga uztura patēriņa veicināšanu starp skolēniem.

Skolu programma darbojas ar vienotu pieeju produktu izdalei bērniem un jauniešiem – gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus bez maksas trīs reizes mācību nedēļā var saņemt gan pirmsskolnieki, gan 1.-9.klašu skolēni.

piens un augli

Projekts “Mēs par veselīgu Rīgu!”     projekta teksts

Rīgas domes Labklājības departaments saņēmis Eiropas Sociālā fonda finansējumu projekta “Mēs par veselīgu Rīgu! – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (turpmāk – Projekts) īstenošanai.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietēja mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumus.

Mūsu skolā tas ir nodarbības ar Jogu.

Lasīt tālāk...

15.aprīlī 8.klašu un 10.klašu skolēni piedalījās ekskursijā Vecrīga projekta ietvaros

Lasīt tālāk...

Ēdienkarte 1.- 4.kl.

 

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5.- 9.kl.

edienkarte5 12

Zvanu saraksts

zvonok

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Konsultācijas

konsultacijas

Skolas pulciņi

pulcini