Ēdienkarte 1.- 4.kl.

 

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5.- 9.kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte 10.- 12.kl.

edienkarte5 12

Brīvā laika centrs

kids circle 104121786

Skolas pulciņi

pulcini

Pagarinātās dienas gr.

c6265c45582f6c4aa5b2cf8f6a52e85d

Valstī izsludinātā ārkārtējā situācija ar trešdienu, 10. jūniju, ir beigusies un valdība ir mazinājusi atsevišķus piesardzības pasākumus.

Veselības ministrija uzsver, ka ierobežojumu ievērošana ir būtiska, lai saslimšana ar Covid-19 nepieaugtu un arī turpmākajos mēnešos būtu iespējams mazināt drošības pasākumus.

Šodien (10.06.2020.) spēkā ir stājušies:

  1. 06.2020.MK noteikumi Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” (turpmāk – Noteikumi) https://likumi.lv/ta/id/315304-epidemiologiskas-drosibas-pasakumi-covid-19-infekcijas-izplatibas-ierobezosanai,
  2. Covid -19 infekcijas izplatības pārvaldības likums https://likumi.lv/ta/id/315278-covid-19-infekcijas-izplatibas-parvaldibas-likums,
  3. Covid – 19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likums https://likumi.lv/ta/id/315287-covid-19-infekcijas-izplatibas-seku-parvaresanas-likums

Pamatprincipi paliek nemainīgi – visur, kur ir iespējams, jāievēro divu metru distance, iedzīvotājiem ir regulāri jāmazgā rokas un saslimšanas gadījumā jāpaliek mājās. Tāpat nepieciešams sekot līdzi informatīvajām norādēm, piemēram, sabiedriskās vietās, kā arī jāpilda konkrētā pakalpojuma sniedzēja vai pasākuma organizētāja norādījumus (Noteikumu 10., 11. un 12.punkts).

Distances ievērošana, īpaši starp svešiem cilvēkiem, joprojām ir izšķiroša, lai mazinātu vīrusa izplatību. Vienlaikus ir vairākas situācijas, kad ir pieļaujams to tik strikti neievērot, piemēram, veicot darba pienākumus, bērnudārzos un nometnēs, kā arī sporta, dejošanas un aktiermākslu nodarbībās. Šādos gadījumos cilvēki ir savstarpēji pazīstami un epidemiologi varēs apzināt kontaktpersonas, ja kāds saslims.

No trešdienas vienkopus atļauts pulcēties lielākam cilvēku skaitam – iekštelpās līdz 100 cilvēkiem, bet ārā līdz 300 cilvēkiem, ievērojot divu metru distanci starp personām. Šie nosacījumi attiecas uz pakalpojumu sniegšanas un publisku pasākumu norišu vietām. Tas nozīmē, ka privātam pasākumam privātā teritorijā, piemēram, savās mājās vai dārzā, šādu nosacījumu nav. Tomēr cilvēkiem pašiem ir jāuzņemas atbildība par privātu pasākumu un jārespektē drošības pasākumus (Noteikumu II. nodaļa).

Cilvēku skaita ierobežojumi neattiecas arī uz vietām, kur ir aktīva cilvēku plūsma, piemēram, tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietām, muzejiem, izstādēm un dabas takām, ja šajās vietās netiek rīkots pasākums. Šajās vietās cilvēki ilgstoši neuzkavējas uz vietas, tādēļ nav iespējams noteikt tajās esošo cilvēku skaitu, bet šīm vietām ir atsevišķi specifiski nosacījumi, piemēram, jābūt nodrošinātiem četriem kvadrātmetriem uz vienu cilvēku (Noteikumu 15.punkts).

Tāpat kā līdz šim kultūras, sporta, izklaides un reliģiskās darbības vietas darbu uzsāks ne agrāk kā pulksten 6.30 un beigs ne vēlāk kā pulksten 24. Izņēmums ir brīvdabas kino un sabiedriskās ēdināšanas vietas, kas drīkstēs darboties līdz pulksten 2 (Noteikumu 24.punkts).

Valdība arī lēma, ka bērnu nometnēs drīkstēs būt 30 bērni, savukārt pieaugušo neformālās izglītības pasākumos vienā grupā varēs būt 50 cilvēki. Īpaši nosacījumi ir arī sporta treniņos – vienā treniņgrupā drīkst būt ne vairāk kā 30 cilvēki, ieskaitot treneri (Noteikumu 28., 29. un 31.punkts).

Līdz 31. jūlijam sporta pasākumiem iekštelpās, kur kopējā publisko telpu platība ir mazāka par 1000 kvadrātmetriem, ir jānotiek bez skatītājiem (Noteikumu 32.punkts)

Veselības ministrija arī vērš uzmanību, ka šobrīd Eiropas Savienības (ES) robeža nav atvērta ceļojumiem, tādēļ nenotiek ceļojumi uz trešajām valstīm. Tāpat nenotiek arī ceļojumi uz ES un Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīm, kas pēc Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā ir publicētas kā vietas ar augstu risku sabiedrības veselībai. Proti, 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 25.

Šeit https://likumi.lv/ta/jaunakie/zaude-speku/2020/06/10 ir apkopoti normatīvie akti, kuri uz šodien ir zaudējuši spēku.

Zvanu saraksts

zvonok

Konsultācijas

konsultacijas

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Fakult./Individ. nod.

клипарт школьный png 6