Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Emanuels, Arnolds

Ēdienkarte no 1- 4 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5- 9 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte no 10 - 12 kl.

edienkarte5 12

Brīvā laika centrs

kids circle 104121786

Skolas pulciņi

pulcini

Pagarinātās dienas gr.

c6265c45582f6c4aa5b2cf8f6a52e85d

1. Mācību stundas procesā tiešsaistē visi skolēni piedalās ar ieslēgtu kameru un izslēgtu mikrofonu, atbilstoši skolotāja pieprasījumam, mikrofoni tiek ieslēgts pēc skolotāja pieprasījuma.

2. Tiešsaistes stunda sākas noteiktā laikā, to vada mācību priekšmeta skolotājs.

3. Skolēns, kurš nepiedalās tiešsaistes stundā, saņem žurnālā atzīmējumu “n” un ierakstu uzvedības žurnālā par nepiedalīšanos tiešsaistes stundā.

4. Atbilstoši konkrētās mācību stundas skolotāja prasībām pēc uzdotā darba veikšanas un iesūtīšanas noteiktajā termiņā “n” no žurnāla var tikt izņemts.

5. Tiešsaistes stundas laikā skolēns piedalās konkrētajā mācību procesā, nedara citas lietas, ar savu rīcību netraucē klases biedriem un skolotājam.

6. Skolēns brīdina par iespējamām tehniskām problēmām, laicīgi parūpējas par tehnisko nodrošinājumu, pieslēdzas stundai savlaicīgi.

7. Skolēnam nav atļauts veikt stundas video ierakstu.

8. Skolēns pārdomā savu tiešsaistes fonu telpā – kādu ziņu par sevi nodod klases biedriem un skolotājam.

9. Ēšana stundas laikā nav pieļaujama

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 24. novembra rīkojumu Nr. 674 "Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" no 30.11.2020. līdz 18.12.2020 mūsu skola darbojas pēc īpaša skolas direktores rīkojuma.

Ar rīkojumu var iepazīties šeit.

Latvija
18.novembris - Latvijas Republikas proklamēšanas diena

IMG 20201117 092432 COLLAGE

Katru gadu 10. novembrī Latvijā tiek svinēta Mārtiņdiena. Svētki tradicionāli iezīmē brīdi, kad rudeni nomaina ziema, un tas nozīmē, ka tiek pabeigti visi rudens darbi. Tiek uzskatīts, ka Mārtiņi “atver” durvis ziemai.

Daži latviešu ticējumi- Kāds laiks Mārtiņos, tāds Ziemassvētkos. Ja Mārtiņos kokos ir sarma, tad būs laba augļu raža.

Šogad 10. novembrī 4.b klasē notika stunda, veltīta Mārtiņdienai.  Ceturtklasnieki bija maskās. Skolēni minēja mīklas, runājām par ticējumiem un zīmēm, bērni lasīja tautasdziesmas.

Daži latviešu ticējumi - Kāds laiks Mārtiņos, tāds Ziemassvētkos. Ja Mārtiņos kokos ir sarma, tad būs laba augļu raža.

Visi darbi bija noformēti.

Šogad Mārtiņdienas pasākums notika 2.b, 4.a, 4.c klašu telpās. Skolēni skatījās prezentāciju par Mārtiņdienu, uzzināja, kāpēc tiek svinēta Mārtiņdiena, kādas ir tradīcijas.

Skolēni stāstīja tautasdziesmas un dzejoļus, ticējumus, minēja mīklas, kā arī zīmēja gaiļus. Bērni bija maskās, daži skolēni paši izgatavoja sev maskas. 

Pasākums bija interesants un jautrs.

 

Lasīt tālāk ...

11.11.2020  6.c klasē skolotājas I. Elfertes vadībā notika latviešu valodas stunda veltīta Lāčplēša dienai. Skolēniem bija iespēja noskatīties video, kurā tika pastāstīts par notikumiem Latvijas vēsturē 1919.gada novembrī, kad latviešu brīvības cīnītāji smagā kaujā izcīnīja mūsu valsti. Pēc video noskatīšanās skolēni pildīja dažādus uzdevumus, ar kuru palīdzību varēja papildināt savas zināšanas par Lāčplēša dienu un par vēstures faktiem.

COLLAGE

Rīgas 63.vidusskolā norisinājās labdarības akcija no 26.10.2020-04.11.2020, kurā tika aicināti piedalīties skolēni un skolas kolektīvs.

Lai atbalstītu un uz Valsts svētkiem iepriecinātu Trūcīgas ģimenes; daudzbērnu ģimenes; cilvēkus ar speciālajām vajadzībām.

IMG 20201103 WA0005 COLLAGE

 

1) Rīgas 63.vidusskolas skolēniem atbalsta personāls oktobra mēnesī organizē nodarbības par uzvedību.

2) 7.b un 7.c klasēs  2020.gada 15. oktobrī tika novadīta VIKTORĪNA, veltīta Latviešu valodas dienai. (Organizēja skolotājas J.Kirilova un M.Himanene)

Lasīt tālāk ...

18.novembris tuvojās un ar to, mūsu valsts svētki. Diemžēl šo gadu  pasākumi un  svinības būs ierobežotas, līdz ar to mūsu izaicinājums ir – kā padarīt šos svētkus īpašus ikkatram iedzīvotājam, it īpaši  tiem, kuri pavadīs svētkus vientulībā un trūkumā. Aicinām piebiedroties un vienoti atbalstīsim labdarības akcijā “Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”

Akcijas mērķis ir dot iespēju visiem Latvijas iedzīvotājiem atzīmēt valsts svētkus, neaizmirstot par tiem, kam svētkos nav ko likt galdā, tas ir, nelabvēlīgām un daudzbērnu ģimenēm, senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Godāsim Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienu kopā, ļaujot ikvienam svētkus nosvinēt pie klāta galda, jo tikai kopīgi mēs to spējam !

Lasīt tālāk ...

Zvanu saraksts

zvonok

Konsultācijas

konsultacijas

Pārbaudes darbi

depositphotos 217574190 stock illustration grunge check marks

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Fakultatīvi/ind.nodarb.

клипарт школьный png 6