Zinību diena ēkā Baltezera ielā, 6
Zinību diena ēkā Pāles ielā, 9
10.a klase adaptācija
Pirmā palīdzība sakumskolā
Jauno ķīmiķu iesvētīšana
Oktobris - karjeras mēnesis
Novembris - patriotiskais mēnesis
Decembris - labdarības mēnesis
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Ēdienkarte no 1- 4 kl.

edienkarte1 4

Ēdienkarte 5- 12 kl.

edienkarte5 12

Skolas pulciņi

pulcini

Pagarinātās dienas grupa

c6265c45582f6c4aa5b2cf8f6a52e85d

Brīvā laika centrs

kids circle 104121786

Apsveicam mūsu skolas 10. - 11.klašu skolēnu komandu "AUĻI",

par iegūto 1.vietu

1.latviešu valodas radošajā konkursā "Raibā pēcpusdiena".

IMG_1606
IMG_1613
IMG_1617
IMG_1621
  • IMG_1606
  • IMG_1613
  • IMG_1617
  • IMG_1621
  • Apsveicam visus skolas latviešu valodas olimpiādes dalībniekus!

    1. vieta - Ariana Briljante (6.b)
    2. vieta - Ņikita Linoks (6.b)
    3. vieta - Artūrs Jaunrodziņš un Mareks Rabācis

    Izsakām atzinību par veiksmīgu dalību 
    Poļinai Solovjovai (6.b), Nikam Šakelim (6.a) un Danielai Sebežai (6.a).

                                                                                       Valodu MK

    Apsveicam ar uzvaru Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā "Nu tai Rīgā ieraudzīju..." skolēnus:

    - Emiliju Fedotovu 8.A klase - 2. vieta - skolotāja Jeļena Kondrašina;
    - Danielu Vlasenko 8.A klase - 2. vieta - skolotāja Olga Sisojeva;
    - Dantisa Osina 8.A klase - atzinība - skolotāja Olga Sisojeva.

     

    IMG_8840
    IMG_8841
    IMG_8842
  • IMG_8840
  • IMG_8841
  • IMG_8842
  • APSVEICAM

    Skolas lietišķās un vizuālas mākslas konkursa

    „Rīpo, rīpo, oliņa” uzvarētājus:

    Lietišķās mākslas jomā:   Vizuālas mākslas jomā:
     

    Ēriks Naumecs 5.A klase

    Maksims Ļapins – 5.B klase

    Viktorija Karbovņičaja – 6.A klase

    Daniil Baženov – 6.B klase

    Poļina Solovjova – 6.B klase

    Margarita Sokolova – 7.B klase

    Dominika Hramova – 7.B klase

    Kirils Malins – 7.B klase

    Oļegs Bogdanovs – 8.B klase

    Pavels Stebakovs – 9.B klase

     

    Karīna Neverovska -5. A klase

    Nikita Ožals – 5.B klase

    Nikita Ļinoks – 6.B klase

    Baklanovs Viktors – 7.B klase

    Dominika Hramova – 7.B klase

    Artjoms Širjajevs – 7.B klase

    Milanija Upesleja – 9.B klase

    Jelizaveta Pučkorjūte – 9.B klase

    Alina Rodčenkova – 10.A klase

    Milana Erica – 10.A klase

    Kristīna Samuilika – 10.A klase 

    FOTO

    Konsultācijas

    konsultacijas

    Baltezera ielā 6

    stundu 1

    Pāles ielā 9

    stundu 2

    Zvanu saraksts 2017

    zvonok