Zinību diena
10.a klase adaptācija
Jauno ķīmiķu iesvētīšana
Decembris - labdarības mēnesis
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Ēdienkarte no 1- 4 kl.

edienkarte5 12

Ēdienkarte 5- 9 kl.

edienkarte5 12

Skolas pulciņi

pulcini

Pagarinātās dienas grupa

c6265c45582f6c4aa5b2cf8f6a52e85d

Facebook Siena

Facebook

Brīvā laika centrs

kids circle 104121786

Ēdienkarte no 10 - 12 kl.

edienkarte5 12

Pēc iestājpārbaudījuma rezultātiem sekojošie skolēni tiek uzņemti 10.klasē.

Skolēnu rezutāti šeit

Cienījamie vecāki!

Informējam Jūs, ka no 2019. gada 1. septembra stāsies spēkā Izglītības likuma 9. panta normas par izglītības ieguves valodu pamatizglītības mazākumtautību programmās.

Lasīt vairāk...

shkolnyiy kolokolchik16. un 17.maijā  atskanēja Pēdējais zvans mūsu skolas 9. un 12. klašu skolēniem.

Absolventiem mērķtiecību, atbildības sajūtu un veiksmi eksāmenos vēlēja skolas direktore un pedagogi.

Skolēni pateicās visam skolas kolektīvam par atbalstu un sniegtajām zināšanām.

Pēdējais zvans ir izskanējis, saņemti ziedi, apsveikumi, laba vēlējumi, bet tas ir tikai mazs atelpas un emociju mirklis pirms lieliem un nozīmīgiem dzīves notikumiem.

Lasīt tālāk ...

3.maijā mūsu skolā viesojās Transporta un sakaru institūta pārstāvji, kuri ar savu lekcijas-nodarbību „Priecājos ar jums iepazīties, mani sauc Nao!” iepazīstināja mūsu skolēnus ar robotikas pamatiem. Skolēni ieguva priekšstatu par mūsdienu robotiem un to lomu sabiedrības dzīvē, kā arī paši mēģināja sazināties un komunicēt ar robotu Nao. Skolēni arī uzzināja, kādas mācību iespējas un studiju programmas piedāvā TSI.

#TSI

Lasīt tālāk ...

25.aprīlī Rīgas 63.vidusskolas teātra studijas “Pieskāriens” dalībnieki piedalījās teātra festivāla “Pasāku vācelīte”. Skolēni uzstājās ar izrādi “Narcise” pēc Annas Sakses pasākas.

Liels paldies skolas teātra pulciņa režisorei Gaļinai Seļeckai  un pateicība mūsu jauniem aktieriem: Vasermanei Valērijai, Sirotinam Andrejam, Melkonovai Anastasijai, Smoļakovam Daniilam, Ļeščikai Aļonai, Mensaham Danielam, Osipovam Matfejam, Safronovai Julijai, Spaskai Diānai, Stepanovam Eduardam un Sokolovam Kirilam!

Lasīt tālāk ...

25. aprīlī mūsu skolā viesojās projekta „Mēs par veselīgu Rīgu!” pārstāvji. Viņu radošā pieeja atstāja iespaidu uz mūsu skolas 10.-11. klašu skolēniem. Klīniskā psiholoģe Elīna Bārtule iepazīstināja skolēnus ar veselīgo dzīvesveidu, kā arī pastāstīja par dienas režīma niansēm un grūtībām, ar kurām sastopas pusaudži. Taču velotriālists un kustības Greentrials vadītājs Jānis Lācis dalījās savā personīgajā pieredzē un mudināja jauniešus būt aktīviem un nodarboties, ar to, kas patīk sirdij. Abi nodarbības vadītāji pievērsa jauniešu uzmanību tādām tēmām, kā veselīgs uzturs, savas pašapziņas celšana, laika plānošana, profesijas izvēle, mērķu uzstādīšana un to īstenošana. Pēc šīs diskusijas dalībniekus aktīvi izkustinājis sporta speciālists Adils Maksimovs, kurš atgādinājis jauniešiem par fizisko aktivitāšu nozīmi ikdienā.

Skolēniem tika radīta iedvesma un motivācija veselīga dzīvesveida izvēlē, kā arī tika radīta ticība savām spējām. Jaunieši tika aicināti sekot saviem sapņiem un īstenot savā dzīvē iecerēto.

Lasīt tālāk ...

25.aprīlī Rīgas 63.vidusskolas 4.c klases skolēni apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Lasīt tālāk ...

Konsultācijas

konsultacijas

Baltezera ielā 6

stundu 1

Pāles ielā 9

stundu 2

Zvanu saraksts 2018

zvonok