Mūsu sasniegumi

2015./2016 m.g.

Apsveicam Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursa-izstāde “Laikmetu griežos 9” uzvarētāju , kurš ieguva 1. vietu – Romana Jakušenoka, 7.B klase.

*   *   *

APSVEICAM

  •  MARIJU STEPAŅENKO 2.C klase
  •  ALEKSEJU PEŅKOVU 5.A klase
  •  ĒRIKU SMIRNOVU 6.B klase
  •  KIRILU SOKOLOVU 9.B klase

 par uzvaru bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē „Daba mums apkārt. PĻAVA – 11”

  • Apsveicam mūsu skolas handbola komandu.

16.aprīli norisinājās mini handbola turnīrs “Vaiņodes kauss 2016”. Viena no mūsu skolas komandām ieguva II vietu.

  • Apsveicam mūsu skolas handbola komandu.

Piedaloties Pludmales mini handbola turnīrā “Beach box 2016” viņi ieguva  II  un III vietu.

  • APSVEICAM Skolas lietišķās un vizuālas mākslas konkursa  „Zaķi lieli, zaķi mazi” uzvarētājus:Lietišķās mākslas jomā:
    • Strahova Miļena – 4.A klase
    • Peņkovs Aleksejs – 5.a klase
    • Kostins Adrians – 5.b klase
    • Romanovs Stepans – 5.B klase
    • Semendjajevs Ivans – 6.b klase
    • Jegorovs Artjoms – 6.b klase
    • Stebakovs Pavels – 7.b klase
    • Jakusonoks Romans – 7.b klase
    • Leščika Āļona – 7.b klase
    • Rodčenkova Aļina -8.a klase
    • Ņikitina Jekaterina – 8.B klase
    • Kļaviņš Armand Daniels – 8.B klase

    Vizuālās mākslas jomā:

    • Hramova Dominika – 5.B klase
    • Stašķeviča Adelīna – 5.B klase
    • Jakušonoks Romans – 7.B klase
    • Stebakovs Pavels – 7.B klase
    • Smoļakovs Daniils -7.B klase
    • Sinicina Polina – 7.A klase
    • Patruševa Viktorija -8.A klase
    • Samuilika Kristīne – 8.B klase
    • Urbāne Sabine – 9.A klase
    • Sokolovs Kirils – 9.B klase

*   *   *

  • Apsveicam 1.c klases skolnieci Milanu Pribiļsku.

Piedaloties rajonā konkursā “Rīgas zvirbulis” viņa ieguva III vietu.

  • Apsveicam 8.c klases skolnieci Margaritu Biloshytsku.

Piedaloties rajonā konkursā “Rīgas zvirbulis” viņa ieguva III vietu.

*   *   *

APSVEICAM
Skolas lietišķās un vizuālas mākslas konkursa „SNIEGAVĪRS” uzvarētājus:

Lietišķās mākslas jomā:

„ĢIMENE – MŪSU VISS” nominācijā :
– 4.A klases skolniece MARIJA KAROLĪNA GAJEVSKA;
– 7.B klases skolnieks DENISS BISTROVS;
– 6.B klases skolnieks DENISS KUDRJAVCEVS.

VIZUĀLAS mākslas jomā:

„TĪRĀ KLASIKA” nominācijā –  7.B klases skolniece POLINA SIŅICINA;
„SNIEGAVĪRS PUTENĪ” nominācijā –  9.A klases skolniece SABĪNE URBĀNE;
„DIVI NO LĀDES” nominācijā  –  7.B klases skolnieks ROMĀNS JAKUŠONOKS.

PATEICĪBAS:
Lietišķās mākslas jomā:

– 9.B klases skolnieks Timurs Kastorskis;
– 6.B klases skolnieks Ivāns Semendjajevs;
– 7.B klases skolniece Aļona Lesčik;
– 12.a klases skolniece Anna Jurčenko;
– 9.a klases skolniece Jeva Indrīksone.

– VIZUĀLAS mākslas jomā:

– 7.b klases skolnieks Pāvels Stebakovs
– 8.b klases skolniece Anastasija Sergačova
– 5.b klases skolniece Margarita Sokolova
– 9.a klases skolniece Jeva Indrīksone
– 8.a klases skolniece Alina Rodčenkova

*   *   *

  • Mūsu skolas 7.d kl. skolniece, Dajana Vasiļjeva, ieguva 1.vietu Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs peldēšanā disciplīnā 50m delfīnā. Un ieguva 2.vetu Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs peldēšanā disciplīnā 200m kompleksā.

*   *   *

  • Apsveicam 8.a klases skolnieku Armandu Strodu ar II.vietas iegūšanu Latviešu valodas 32.olimpiādē!

*   *   *

  • Apsveicam 11.a klases skolnieci Anastasiju Kovaļkovu.

Piedaloties rajonā konkursā “Rīgas zvirbulis” viņa ieguva III vietu.

*   *   *

  • Apsveicam 10.-12.klašu meiteņu voleibola komandu.

Piedaloties sacensībās viņi ieguva  III vietu

20151007_112630

2014./2015 m.g.

  • Apsveicam 7.a klases skolēnus – Armandu Strodu, Poļinu Jeroševsku, Aļinu Rodčenkovu un 5.b klases skolēnu Anatoliju Bervjačonoku

par izcilu dalību Literārās jaunrades konkursā “Mana pasaka ceļo uz Torņakalnu”, iekļustot vidū vecuma grupā no 12 – 15 gadiem.

  •  Apsveicam mūsu skolas 12.b klases skolnieci – Annu Konovalovu.

“… Noslēdzies S! – FISHER Ziemas skolēnu čempionāta II posms distanču slēpošanā. Īsti ziemīgos laika apstākļos Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā norisinājās distanču slēpošanas sacensības, kurās piedalījās 22 skolu komandas, vairāk nekā 250 skolēni….

…S18 galvas tiesu ātrāka par konkurentēm ir Rīgas 63. vidusskolas pārstāve Anna Konovalova, kas tuvākās sekotājas apsteidz par gandrīz 2 minūtēm….”

Jānis Lazdāns un Karīna Putniņa (http://siguldassports.lv/component/k2/item/1279-siguldas-novada-skolu-sacensibas-un-s-fischer-ziemas-skolenu-cempionats-distancu-sleposana)

  • Apsveicam mūsu skolas 12.b klases skolnieci – Martu Blūzmu.

2013.gadā mūsu skolas 12.b skolniece Marta Blūzma (skolotāja I. Jaunupe) piedalījās radošo darbu konkursā, ko rīkoja Latviešu valodas apgūves aģentūra – LVAVA.Martas darbs tika atzīst par vienu no labākajiem un ieveitots grāmātā “Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā.”

LVAVA dierktors J. Valdmanis izteica pateicību gan Martai Blūzmai, ghan Ivetai Jaunupei par līdzdalību.

Scan10002

 

 

 

 

 

 

 

  • Apsveicam 9.a.klases skolnieci Anastasiju Šatohinu.

Piedaloties priekšpilsētas bioloģijas olimpiādē, viņa ieguva II vietu, ka arī tika izvirzīta dalībai Valsts bioloģijas olimpiādē.

  • Apsveicam 12b. klases skolnieka Vadima Stavro.

Piedaloties priekšpilsētas bioloģijas olimpiādē, viņš ieguva atzīnību.

  • Apsveicam 12.b.klases skolnieci Kristīne Trukšāne.

Piedaloties sacerējumu konkursā, kas tika veltīts Mihaila Ļermontova 200 gadu jubilejai, viņa ieguva pateicību no Rīgas Domes deputāta Ruslana Pankratova.

Scan10001

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  Apsveicam 12.b.klases skolnieka Nikolaja Fiļipenoka.

Piedaloties  Skatuves runas konkursā „Zvirbulis 2014” viņš ieguva  III vietu.

  • Apsveicam 8.-9.klašu  volejbola komandu (meitenes).

Piedaloties Vidzemes priekšpilsētas sacensībās viņi ieguva  II vietu.

003